ГЛЯНЬ НАВКОЛО, МІЙ ДРУЖЕ,
Я К      В О Н О      Р ОЗ Ц В І Л О !
Я  Л Ю Б Л Ю   Й О Г О   Д У Ж Е,
М О Є         Р І Д Н Е         С Е Л О !
 
М О Ї М   ІСКІВЦЯМ   Ч Є М Н О
У К Л О Н Ю С Ь   Д О   З Е М Л І
І   КРИНИЦ І    Ш Е В Ч Е Н К А,
Щ О     В     М О Є М У     С Е Л І.

Цей сайт належить Ісковецькій сільській раді Лубенського району Полтавської області

 

Наша поштова адреса: 

37572   с.Ісківці, вул. Центральна, 64а, Лубенський район, Полтавська область

Телефонний код +380 5361 

Поштовий індекс 37572

тел. (факс)    05361-94231

e-mail               iskivtsi_sr@ukr.net

Код ЄДРПОУ: 22543830

КОАТУУ: 5322882701

Населення: 896 осіб (за переписом 2001 року).

У підпорядкуванні: село Пулинці

Час роботи: пн-пт 8:00-17:00

 

 

Радий вітати Вас на офіційному сайті Ісковецької сільської ради!

    Ісківці – мають понад 400-літню історію. Село багате своєю історією, працьовитими людьми та трудовими досягненнями, тут кожен відчує славну історію свого краю та інтенсивний ритм сьогодення.

  Сільська рада запрошує до співпраці керівників фермерських господарств, установ, організацій, громадян, які небайдужі до долі нашого славного села, розвитку його інфраструктури, відновлення економічного та культурного потенціалу Ісківець.

    На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність сільської ради, отримаєте корисну інформацію для професійної діяльності, дізнаєтесь багато цікавого про село та події, що в ньому відбуваються, видатних земляків та важливі події нашого краю.

 

Сільський голова Микола Романюта

 

Шановні користувачі та відвідувачі сайту!

   Наш сайт розпочав свою роботу 21 березня 2014 року. З перших днів роботи, всі охочі гості мали змогу, без реєстрації на сайті, вільно мандрувати його сторінками, та мати доступ до всієї нашої інформації.

   Щиро запрошуємо Вас залучатися до нашого сайту та реєструватися на ньому, залишати свої записи та побажання у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ! Всі Ваші записи ретельно вивчаються та аналізуються. Залишайте свої відповіді на питання, що ставляться у розділі сайту БЛОГ, ставте свої запитання до користувачів, адміністратора нашого сайту, сільського голови та депутатів.

ЗАРАЗ САЙТ ПЕРЕБУВАЄ У СТАДІЇ ЩОТИЖНЕВОГО ОНОВЛЕННЯ

  Пропонуємо патріотам села сміливіше надсилати матеріали на вказаний тут e-mail сільської ради для публікації у вигляді текстових повідомлень сучасних та історичних фотографій, які після обговорення будуть розміщені на відповідній сторінці цього сайту. 

   Для швидкого зв'язку із працівниками сільської ради та адміністратором сайту використовуйте наш телефон та інші канали зв'язку.

 Нещодавно на сайті з'явилася нова сторінка ПОВІДОМЛЕННЯ  ОБ'ЯВИ  ОГОЛОШЕННЯ.  Розміщення тут інформації - безкоштовне. Запрошуємо Вас відвідати її і розмістити там свою інформацію.

З повагою АДМІНІСТРАТОР САЙТУ